Akcja profilaktyczna „Oczka, plecki i spokojna głowa”

Bezpłatne badania okulistyczne, ortopedyczne i konsultacje z psychologiem dla dzieci i młodzieży w WCSKJ w ramach akcji profilaktycznej „Oczka, plecki i spokojna głowa”.

Już w najbliższą sobotę, 26 czerwca serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym z Jeleniej Góry wraz z rodzicem lub opiekunem na pierwsze badania okulistyczne i konsultacje z psychologiem w ramach akcji.

Na badanie wymagana jest wcześniejsza rejestracja dziecka pod nr telefonu: 602622731 przez rodzica lub opiekuna prawnego. Zapisy trwają od poniedziałku 21 czerwca 2021 r. do piątku 25 czerwca 2021 r. w godzinach od 8.00-15.00. Serdecznie zapraszamy!

Podczas wielu trudnych dni pandemii ucierpiało zdrowie dzieci i młodzieży. Najmłodsi musieli pozostać w domach, ograniczyć aktywność fizyczną i przejść na naukę zdalną. Przed ekranami komputera, telefonu czy telewizora spędzali długie godziny. Ucierpiała na tym nie tylko postawa ciała, ale też bardzo ważny narząd – oczy.

Pandemia odcisnęła także piętno na kondycji psychicznej dzieci i młodzieży. Teraz najważniejsza jest dostępność badań lekarskich, które pozwolą szybko zdiagnozować ewentualne problemy zdrowotne.

W trosce o zdrowie najmłodszych mieszkańców Jeleniej Góry, WCKSJ organizuje bezpłatną akcję badań profilaktycznych. Kolejne badania organizowane będą w wyznaczone dni, o których będziemy z wyprzedzeniem informować na swojej stronie internetowej i na FB.

Skip to content