Nowy ambulans ratunkowy dla WCSKJ od Miasto Jelenia Góra!

Specjalistyczny pojazd o wartości ponad 370 tys. zł, który jest niezbędny do ratowania zdrowia i życia Pacjentów, został dostarczony do jeleniogórskiego szpitala. Podczas krótkiej konferencji prasowej z udziałem władz miasta i dyrekcji szpitala, odbyło się jego oficjalne przekazanie i symboliczne wręczenie kluczyków.

Kierujemy serdeczne podziękowania do Prezydenta Miasta Jeleniej Góry i wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry za okazane wsparcie. Współpraca z samorządem lokalnym jest dla nas niezwykle ważna i doceniamy zaangażowanie ze strony miasta.

Ambulans ratunkowy to część darowizny sprzętu medycznego o wartości ponad 820 tys. zł ze strony Urzędu Miasta w Jeleniej Górze. W ramach darowizny, w czerwcu do naszego szpitala trafiło 21 łóżek szpitalnych, 2 łóżka do wybudzeń, USG, zestaw do próby wysiłkowej oraz stół operacyjny.

W tym roku WCSKJ nie zostało zwolnione z podatku od nieruchomości, w zamian Miasto Jelenia Góra przekazało na rzecz szpitala sprzęt medyczny, którego wartość przekroczyła kwotę należnego podatku. Raz jeszcze dziękujemy!