Odwiedziny Mikołaja w szpitalu

Ho! Ho! Ho! W tym roku małych Pacjentów z Oddziału Pediatrycznego i Oddziału Chirurgii Dziecięcej WCSKJ Mikołaj odwiedził aż dwukrotnie!

W niedzielę, 5 grudnia, przybyli MotoMikołaje ze Stowarzyszenia Motocyklowe Karkonosze, a wczoraj dzieci odwiedził Mikołaj wraz ze swoimi Pomocnikami i Strażakami z OSP Wiejska.

W trosce o zdrowie najmłodszych i ze względu na pandemię, wyjątkowi goście zawitali pod okna Oddziałów i pomachali małym Pacjentom, wysyłając im moc uśmiechów i pozdrowień. Podarunki i słodki poczęstunek został przekazany dzieciom przez personel medyczny. Dla organizatorów i uczestników akcji oraz całego personelu szpitala, radość na twarzach dzieci przebywających w szpitalu jest bezcenna! Bardzo się cieszymy, że mali Pacjenci spędzili te dni w świątecznej atmosferze.

Pomysłodawcą tego wydarzenia i organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom przy Oddziale Pediatrycznym WCSKJ. Dziękujemy z całego serca Prezes Stowarzyszenia – Pani Annie Sinicy, członkom Stowarzyszenia i wyjątkowym, świątecznym gościom!

Ta szczególna akcja nie mogłaby się odbyć bez nieocenionego wsparcia Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom, a także pomocy sponsorów, za które serdecznie dziękujemy. Sponsorzy: ANWIM S.A. – właściciel polskiej stacji paliw MOYA; Ryszard Łasek, ajent stacji paliw MOYA Jelenia Góra; Nadleśnictwo Szklarska Poręba; Nadleśnictwo Świerardów; DWS Draexlmaier; Leroy Merlin; KPSW w Jeleniej Górze kierunek Pielęgniarstwo; Cukiernia – Piekarnia – Lodziarnia „Mrugała”.

Dziękujemy za zdjęcia:

Odwiedziny MotoMikołajów – portalik24.pl

Odwiedziny Mikołaja i pomocników – Przemek Kaczałko, Jelonka.com

Skip to content