Praca dla konserwatora – mechanika

Dyrektor

Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze

zatrudni:

KONSERWATORA – MECHANIKA

DS. UTRZYMANIA RUCHU W ZAKRESIE URZĄDZEŃ I INSTALACJI WENTYLACJI MECHANICZNYCH I KLIMATYZACJI.

Opis stanowiska:

  • przeglądy central wentylacyjnych nawiewno – wywiewnych -147 szt. w monoblokach szpitalnych  jednostki Szpitala w Jeleniej Górze
  • przeglądy wentylatorów dachowych 94 szt.
  • sprawdzenie poprawności działania agregatów wody lodowej i klimatyzatorów

w tym:

  • sprawdzenie elementów centrali, w tym układu napędów wentylatora
  • sprawdzenie układów ogrzewania i chłodzenia powietrza
  • sprawdzenie elementów sterowania układem
  • sprawdzenie elementów wykonawczych automatyki
  • czyszczenie central wentylacyjnych
  • wymiana pasków klinowych i filtrów
  • sprawdzenie wydajności centrali /wg potrzeb/
  • oględziny zewnętrzne wentylatora
  • roboty demontażowe i montażowe

Wymagania:

  • średnie wykształcenie techniczne – kierunkowe, lub zasadnicze wykształcenie zawodowe  – kierunkowe,

Wymagania dodatkowe:

– uprawnienia  E – eksploatacji instalacji  i urządzeń wentylacji mechanicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Oferty (CV i list motywacyjny) prosimy składać w sekretariacie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze lub na adres e-mailowy: eratynska@spzoz.jgora .pl

Szpital nie zwraca nadesłanych dokumentów i rozpatruje tylko te oferty, które spełniają wymogi oraz zawierają klauzulę – zgodę  na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:  „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) .